| Andrey_Madalyn_1994 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati daca am windows 7, 2 GB RAM, 32 biti, procesor AMD Sempron(tm) Processor 3400+1.80 Ghz?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Joaca NFS World! E foarte misto happy
Sau most wanted!
P.S -> La mica descriere al sistemului tau nu ai mentionat Placa Video pe care o detii, cea care e cea mai importanta pentru GAMINGhappy

| Andrey_Madalyn_1994 explică (pentru Ovydiw):

NVIDIA GeForce 6100 nForce 405. placa video

4 răspunsuri:
| MikeyH a răspuns:

Salut! Pai daca vrei jocuri multiplayer iti recomand Cabal Europe. Ii ff fain si se creste repede. dar daca vrei jocuri gen Call Of Duty iti recomand sa descarci BF3 si Spec Ops The Line. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Andrey_Madalyn_1994 explică (pentru MikeyH):

Voiam ceva cu masini, camioane tiruri, un nfs

| Andrey_Madalyn_1994 explică:

Ce nfs imi recomanzi pestru acest sistem?