| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru pc [2gb ram, placa video 256 mb, procesor amd athlon 2200+] pana imi iau laptop? Inafara de nfs, gta. si jocui online gen metin / LoL / 4Story / WoW... eTC...

Răspuns Câştigător
| samsung2550 a răspuns:

Poti sa iei: TDU1, 2; Nfs Underground 2
Nfs Underground; crazy taxi 2, 3; Midtown Madness 1-3; Midnight Club: Street Racing; carsh time 1-4 cs1.6,1.7; mafia1 sau 2; world racing ferari virtual; srs 1 sau 2
mai multe jocuri gasesti pe http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_racing_video_games#2000

4 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Call of Duty, Fear 1 si 2, Oblivion, Prototype, Crysis, Minecraft, terraria, wolfenstein

| NUMEPamPam a răspuns:

Pes 2012, fifa 2012, mafia 2 sau 3, gta IV, serious sam, live for speed sau world racing 2 sau 3

| samsung2550 a răspuns:

Poti sa iei: TDU1, 2; Nfs Underground 2
Nfs Underground; crazy taxi 2, 3; Midtown Madness 1-3; Midnight Club: Street Racing; carsh time 1-4 cs1.6,1.7; mafia1 sau 2; world racing ferari virtual; srs 1 sau 2

| Cezar_Grigoras_1996 a răspuns:

Iti merge la low si FIFA 12 se vede bine si la low! stai lin...