| NELLSON a întrebat:

Ce jocuri imi recomandti gen metin2 counter-strike 1.6 si cabal?

Răspuns Câştigător
| codead a răspuns:

Oarecum ceva gen C.S dar mult mai tare(mergi cu masina, inoti, sari cu parasuta etc.)JUST CAUSE 2 sau GUN(gen vestul salbatic nu inoti si ai cal).

2 răspunsuri:
| NELLSON explică:

Scuza-ma vargau da la tine nu scrie declara raspuns castigator ca daca scria pe tine te votam te rog scuza-ma

| Vargau97 a răspuns:

Incearca Max Payne 2 este single player dar este bestial... si ca metin 2 incearca wow; allods online; half-life