| AvalohAlyn a întrebat:

Ce jocuri in care poți să faci/simulezi politica sau care conțin politica mai exista fata de pe lângă ce joc eu deja? Ce joc care conține politica jucați? Eu Erepublik joc de politică și strategie unde am candidat la alegeri și am ocupat diverse funcții politice virtuale in joc.
Zic politica fiindcă îmi plac jocurile cu politica și alegeri și politica, din copilărie chiar

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Is multe de la Paradox Interactive. Europa Universalis, Hearts of Iron, etc.