| TraficantDeVise10 a întrebat:

Ce jocuri in gen "Barn Buddy" mai stiti?
Ma intereseaza in special sa fie interesant, sa fie multe nivele si sa poti avea vecini.
Funda!
P. S. Sa fie online, daca nu e bine si de descarcat in pc.

4 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Farmerama.ro

| Confucius a răspuns:

Pai www.farmerama.ro este cel mai interesant; cityville se joaca pe facebook; monster galaxi tot pe facebook si multe mai sunt dar imi ia o ora sa le spun pe toate funda te rog frumos

| danahh a răspuns:

Farmerama, farm frenzy, farm ville. cam atat stiu

| IoanaCarmen25 a răspuns:

Sims 2 (baza) obligatoriu ca sa mearga si altele; Sims 3; Sims 2 Pets si poti tu sa ai ce vecini doresti, doar ca trebuie sa cumperi CD; Farmerama. Sper ca te-am ajutat! FUNDA!