| cosminmanea a întrebat:

Ce jocuri mai noi merg pe configuratia urmatoare:
dual core 2, 93 Gh
2 Gb RAM
placa video ati radeon hd 4350
Cele mai bune raspunsuri primesc funda

Răspuns Câştigător
| Sh0ck a răspuns:

Pei funda poate sa imi dea doar cel care a creeat intrebarea.
Si vezi in dreptul raspunsului meu scrie asa : desemneaza castigator, sau cam asa ceva, si este o funda incolora., si dai click pe ea apoi tadaaaam, mi-au dat funda, apropo daca vrei sa mai iti dau jocuri super, ca mai stiu jocuri inca atatea, repet, daca vrei mai multe jocuri da-mi id-ul tau de mes printr-un mesaj.

7 răspunsuri:
| Sh0ck a răspuns:

Majoritatea. Adica 90%. Vreau sa iti spun ca iti merg toate, dar nu iti merg la cea ma ibuna calitate.
De exemplu C.O.D Modern Warfare 2 iti merge greu, dar Prototype sau Fifa '12 iti merge ok. (fundita)

| MykaEella a răspuns (pentru Sh0ck):

Cod mw2 merge perfect

| MykaEella a răspuns (pentru MykaEella):

Mimoza ce esti unde dau funda?

| Sh0ck a răspuns (pentru MykaEella):

Pardon, greseala mea, cod : modern warfare 2 merge perfect, dar modern warfare 3 merge nitel greu, am pus 2 in loc de 3.

| Sh0ck a răspuns:

Action :
X-Men : origins : Wolverine
Prototype
Resident evil 5
Vin Diesel : WheelMan
Tomb Raider
Adventure :
Gothic 4
Rift
Fable 3
The elder scrolls 5
ninja gaiden 3
Shooter
Crysis
F.E.A.R 3
Just Cause 2
Racing:
TDU 2
Blur
P.u.r.e
Nail'd
Insane 2
(sper ca ti-am fost de ajutor, funda)

| Sh0ck a răspuns:

Si fundita mea? Ai zis ca dai funda, ia uite cate jocuri ti-am spus.
Off chiar e asa de greu daca mi-ai da funda?

| MykaEella a răspuns (pentru Sh0ck):

Jocurile pe care mi leai spus nu merg toate dar iti dau funda can o sa aflu unde se da

| Sh0ck a răspuns (pentru MykaEella):

Pei funda poate sa imi dea doar cel care a creeat intrebarea.
Si vezi in dreptul raspunsului meu scrie asa : desemneaza castigator, sau cam asa ceva, si este o funda incolora., si dai click pe ea apoi tadaaaam, mi-au dat funda, apropo daca vrei sa mai iti dau jocuri super, ca mai stiu jocuri inca atatea, repet, daca vrei mai multe jocuri da-mi id-ul tau de mes printr-un mesaj.