| ISOtech a întrebat:

Ce jocuri mai stiti si voi? Eu m-am plictisit adica mi-e dor de vremurile cand ma jucam diferite jocuri.Nu vreau fifa in nici un caz nici counter nici jocuri in retea ceva nu stiu un joc gen call of duty nu neaparat de impuscaturi in fine intelegeti voi ce vreau sa zic... Cele mai multe SI MAI INTERESANTE primeste funda

6 răspunsuri:
| ISOtech explică:

Fratilor dar nu jocuri din astea ci de download nici sa fie simple dar nici din astea HD(call of duty 7 black ops)gen nfs, gen call of duty...stii chesti de genu asta poate chiar si simulatoare...

| ISOtech explică:

A si apropo nu-i rau deloc jocu

| ISOtech explică:

Si ceva cu masini...sau nu neaparat alte tipuri de jocuri?

| Chitaila a răspuns:

Transformice...dupa mine e un joc simplu dar plin de amuzament

| Lysander a răspuns:

Project Igi, Farcry, astea sunt bunicele şi nu-s "în reţea" şi nici nu au cerinţe foarte mari.

| Sooorin a răspuns:

Crysis