| George16eieh3h a întrebat:

Ce jocuri merg pe Laptop ACER Aspire 3 A315-24P-R9FC, AMD Ryzen 5 7520U pana la 4. 3GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512GB, AMD Radeon 610M Graphics, Free Dos

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Jocuri aparute pana in 2012! Asta nu e un laptop de gaming...

| Ghostxs a răspuns:

Avand in vedere ca ai 512GB SSD, probabil merg destule, dar nu incerca sa instalezi foarte multe. By the way, trebuie sa ai si un wi-fi (internet) bun, daca nu vrei sa astepti cateva zile pentru a te putea juca happy