| Kingdom a întrebat:

Ce jocuri merg pe un calculator cu componentele:Intel(R) Core(TM)2 DUO CPU E6750 @ 2. 66GHz 2.66GHz 2GB ram si windows 10 jocurile sa fie ONLINE sau sa aiba modul MULTYPLAYER!

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu ai specificat placa video. Modelul exact al plăcii video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steam are cerintele de sistem pe pagina fiecarui joc. Plus ca are filtre si taguri prin care gasesti ce jocuri ai nevoie.

Sau intrebi pe TPU si speri faca lumea acelasi lucru pe care il puteai face si tu cu un minim de efort.

Răspuns utilizator avertizat
| Opris_Marian_1992 a răspuns:

Poate te ajuta acest site www.optigames.net.net