| ShadowBreaker a întrebat:

Ce jocuri pot juca pe laptop cu configuratia aceasta:
Procesor: Intel Core2Duo T8100 2.10 GHz
RAM: 4GB
Placa video: ATI Radeon X2300 128 MB
HDD: 240GB

Răspuns Câştigător
| Hunedoara_FC_1990 a răspuns:

Gta IV, WarFace, SAMP, Minecraft, Fifa 14. TDU 1 si 2.

| ShadowBreaker explică (pentru Hunedoara_FC_1990):

Cam cu ce fps mi ar merge GTA IV?

2 răspunsuri:
| oOMasTerOo a răspuns:

Te poti juca excelent SA:MP. Prin acest raspuns te invit sa te alaturi comunitatii pe care incercam sa o creem:
HostName: sudPlay RPG Server | Giftbox ON
Address: rpg.sudplay.ro:7777
Players: 7 / 50
Ping: 17
Mode: sudPlay 1.3
Map: Los Santos
Este deschis recent si vom incerca sa il populam pe cat posibil. Daca doresti sa te alaturi, esti asteptat. E un server Role-play, staff-ul este prietenos si te ajuta in orice privinta. Ai multe factiuni pe care poti sa le incerci si sa te distrezi alaturi de ceilalti jucatori. Te asteptam, adu-ti si prietenii daca te-ai convins ca merita jucat.