| Vlad_Marian_1993 a întrebat:

Ce jocuri pot sa mearga pe calculatorul meu: ----Windows 7 ultimate -Rating 1.0 -Procesor:Intel(R) Pentium (R) 4 CPU 3.00 GHz 2.99 Ghz -Installed memeory (RAM): 2.00 GB System Type : 32-bit operating system

Răspuns Câştigător
| anonym012 a răspuns:

Salut,ce placa video ai? Daca ai una dedicat gen Nvidia FX-5500 ti-ar rula mai multe jocuri, dar in caz ca ai un integrata stiu sigur ca poti sa joci:Far Cry 1, Max Payne 1/2, Battlefield 1942/posibil B2, Call of Duty 1/2, Delta Force BHD, Vietnam Heroes, NFS Hot Pursuit 2...etc Sper ca te-am ajutat

| Vlad_Marian_1993 explică (pentru anonym012):

Imi poti da daca te rog id tau de mess sa vb ceva?

2 răspunsuri:
| HighDefinition a răspuns:

Ce placa video ai?