| lordx2013 a întrebat:

Ce jocuri sa ma mai joc pe PC, cerintele de sistem pentru jocuri sunt:
Procesor: Intel(R) Pentium(R) CPU P6200 @ 2. 13GHz
Ram: 4.00(3.80 utilizabil)
Tip sistem: Sistem de operare pe 64 biti

4 răspunsuri:
| DarkAngel0o0 a răspuns:

Incearca Batman Arkham City daca preferi jocurile de tip Actiune. Funda?

| Soryn098 a răspuns:

Salut, stiu eu cateva. Daca vrei in retea\online incearca : metin2(ro. sau private), nostale (uk), fermerama, zoomumba, skyrama, si jocurile de pe goodgame sunt super; iar daca vrei jocuri sa le joci de unul singur incearca counter-strike(1.6 sau source); GTA ( 1, 2, 3 ( este si varianta winter), 4, San Andreeas, NFS... Nu mai stiu sper ca te-am ajutat. FUNDITA please

| lordx2013 explică (pentru Soryn098):

Jocurile astea le-am jucat... sti altele?

| Soryn098 a răspuns:

Nu...nu mai stiu sry