| lordx a întrebat:

Ce jocuri sa ma mai joc(pe PC). Cerintele pentru jocuri sunt:
Procesor:Intel Pentium CPU P6200 @ 2. 13GHz
Ram: 4.00(3.80 utilizabil)
Tip sistem: Sistem de operare pe 64 biti
Creion si atingere: Nu
Va rog sa-mi spuneti jocuri bune preferabil cat mai noi... si cu o grafica cat de cat buna.

6 răspunsuri:
| CarzyPeople2015 a răspuns:

Most wanted 2
prototype 2(poate merge la low)
gta 4
sanit row the third
minecraft
team fortress 2
seria assasins creed
the gondfather 2(mai vechi dar e awesome)

| RazvanRazvan132 a răspuns (pentru CarzyPeople2015):

Andrey mie nu-mi merge saint row the third imi dai si mie un link pls

| CarzyPeople2015 a răspuns (pentru RazvanRazvan132):

Depinde ce placa video ai. teoretic ar merce la niste fps-uri mici si pe o hd2400 pe agp.link.cauta pe google saints row the third tpb(illeg/al)

| RazvanRazvan132 a răspuns (pentru CarzyPeople2015):

Aha am fps mic nu mare oricum da iti trebuie crack sau ceva? il mai iau odata poate merge

| CarzyPeople2015 a răspuns (pentru RazvanRazvan132):

Ia-l de altundv. si mai incearca. eu folosesc file/list

| RazvanRazvan132 a răspuns:

Sunt multe jocuri de ex: Metin2, Minecraft, Gta san andreas etc Funda?