| RalukaRallu a întrebat:

Ce jocuri stiti cu animale? in afara de howrse, happy pets, happy aqvarium, zoo world.etc,vreau niste jocuri online, funda si vot-uri

1 răspuns:
| MariaIuliaZana a răspuns:

Farmerama-iti faci propia ta ferma, Zoo Mumba-ai propia ta grafina zoologic

Webkinz-cumperi animalute cu coduri si le bagi pe net

Transformice-e cel mai tare joc! deci sunt niste soricei care trebuie sa ajunga la branza e tare rau ai chat si friends si shop si poti sa iti faci cas ta, tribul tau etc

Skylanders-detalii pe facebook-- http://www.facebook.com/SkylandersRomania