| NickuAndrey a întrebat:

Ce jocuri stiti multiplayer gen 4story, Wow, metin, allods, battlefield heroes, minecraft, teraria?

Nu am un calculator extrem de performant sa imi mearga battlefield 3 si restul jocurilor super si nu prea mai am ce sa ma joc

1 răspuns:
| Leva_Nicu_1997 a răspuns:

Incearca cabal sau aika, perfect world-daca nu iti place officialul scote-ti un privat... si iti dau un sfat- sa nu-ti scoti allods -seamana mult cu wow si asa si este dar nu merge... incearca aika sau perfect world