| EcoHash a întrebat:

Ce jocuri survival horror stiti gen outlast sau amnesia dar fara arme, sa te bazezi pe fugit si ascuns ( outlast e dupa parerea mea cel mai bun joc in acest sens ) si sa fii urmarit mai tot timpul... Daca poti sa iti vezi si mainile ar fi si mai bine laughing. Acum nu cred ca exista un astfel de joc in afara de outlast dar ma gandesc ca poate ati jucat careva vreoun joc in genu asta si stiti.

Răspuns Câştigător
| xFire8789 a răspuns:

Frate nu cred ca sunt jocuri cum zici tu fara arme. eu iti dau astea: DayZ, Arma 2 Dead Island, Escape Zombie 2

2 răspunsuri:
| Maryan7 a răspuns:

SlenderMan e joc horror este vorba de un o fantoma care te urmareste tot timpul si tu trebuie sa cauti tot felul de foi pe copacii.