| Barbu_Alex_1990_BOdR a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg dintre Hitman 2 si Overwatch?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Hitman 2. Overwatch... e cu dublu tais. Intri intr-o comunitate nu prea prietenoasa, poate tu doar vrei sa te joci sa te relaxezi, ceilalti jucatori te vor critica pentru ca esti incepator, este posibil sa fi si descurajat si sa te lasi de joc => bani aruncati degeaba.

Asa, Hitman 2 este un joc story mode, single player, esti tu cu tine si cu niste boti, faci misiuni, etc.

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi Overwatch. Nu pentru ca Hitman 2 nu e un joc bun, dar Hitman 2 are doar poveste in principal, si dupa ce l-ai terminat, nu o sa mai intri niciodata prin el. Overwatch, pe de alta parte, e un joc online si practic ai continut nelimitat. Cam asta e. Bafta!