| 2222g a întrebat:

Ce mai stiti de GTA San Andreas? Ma refer la misiuni, secrete, mistere... Dau Funda!!

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Era bigfoot printr-o padure, o masina fara sofer care incerca sa te omoare, inca unu` cu drujba `slender` parca, niste nave extraterestre, dar toate astea sunt moduri, trebuie downloadate separat de pe net!
Despre misiuni, ce pot sa-ti zic, unele grele, altele usoare happy unele faine, altele plictisitoare!
Secrete? pai era in al 3-lea oras ``area 51`` prin desert, acolo nu puteai intra, te impuscau, sareau pe tine cu avioane, elicoptere, intrai cu parole happy
Aa da si mai era un mod cu monstrul din locknes thinking
Oricum e cel mai tare din serie, asteptam sa vedem ce-o fi cu 5 big grin
Bafta si termina-l daca nu l-ai terminat big grin

| winer98 a răspuns:

Un joc all time va ramane in istorie ca cs

| N0xEterniS a răspuns (pentru winer98):

EXACT! GTA San Andreas si CS 1.6 nu vor muri niciodata!

| DanyDanyASUS a răspuns:

Apucate de samp :P

http://www.sa-mp.com/download.php

ip la sv meu samprmsilz.zapto.org:7777