| cristitipu a întrebat:

Ce masina ai dori sa ai dintre un trabant si un lamborghini? FUDNA!

Răspuns Câştigător
| anky13 a răspuns:

Lamborghini

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un peugeot 306 ca asta de 3 usi: http://www.google.es/......tp?/imgres ii mai dau jos tapiteria ii vopsesc tot bordul, jantele si e ca si noua. La ce imi trebuie fama ca nu ma impresioneaza deloc popularitatea avem si destule gropi in tara.

| stangaionut a răspuns:

Lamborghini e sexy

| XByancaElenaX a răspuns:

Hey cristitpu! eu mi-as dori un lamboghini;))http://www.google.ro/......tp?/search
dar lol ca toti o sa zic...lamborghini...si u cred ca o sa zici Trabant;))banuiesc:Dfundulitsa:o3

| anky13 a răspuns:

As putea sa va spun ca acum cativa ani buni tata a avut un trabant si nu e chiar asa cum credeti voi adica era o masina suficient de buna nu se compara cu lamborghini dar e normala

| CatalinCataCatalin a răspuns:

Lamborghini funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau un tlen ca e ma smechel...mege pe sine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un trabant din ala ca in Indianotech http://www.youtube.com/watch?v=k0RUV2n9idI&feature=related. Daca pe masina aia e aur pur, face mai mult decat lamborghini cred ca.=))))))

| ioana1704 a răspuns:

Cred ca as cauta alta pentru ca trabant nu vreau iar lamborghini nu o pot intretine

| rolfenstein a răspuns:

Mi.as dori din suflet un trabant!laughing

| ASimpleUser a răspuns:

Un trabant ca sa vad cat de lent poate sa meargalaughing

| MeGustaaa a răspuns:

Trabantul e săcsi

| Asyul95 a răspuns:

Ba pruncut de intrebari is astea? copil de 9 ani.rolling eyes.
Eu raportez!

| Ỷηηєs a răspuns:

Lamborghini Logiccccclaughing:X

| kicsihari23 a răspuns:

Ce intrebare prosteasca, normal ca as alege un lamborghini pentru ca chiar daca nu il pot folosi il pot vinde pe bani multi.

| Cristinaaaa_8385 a răspuns:

Lamborghini...e super la moda si e bengos.laughing

| αςαdεαuα a răspuns:

Lamborghini laughing Funda? puppy dog eyes A da cu trabantu nu ca nu vreaau sa ma sinucid rolling on the floor

| Nithyl a răspuns:

Simplu, un lamborghini. De ce? Ca sa il vand si sa imi iau o masina "normala", dupa care nu trebuie sa umblu cu benzinaria dupa mine.

| Nithyl a răspuns:

Sincer...nici una. Trabantul e moarte sigura avand in vedere ca e o cutie de carton cu 4 roti, iar lamborghini...trebuie sa umbli cu benzinaria dupa tine. Totusi, din cele 2 as alege lamborghini-ul, ca sa il vand si sa imi iau o masina "normala", care nu este "sugativa" de benzina. laughing