| Neindemanatul a întrebat:

ce naiba ma am o intrebare scurta pls dau funda cine ma ajuta pe windwos last xp cand intru pe css se blocheaza dar merge dar nu mai apar scrisurile dar apar dar nu in limba germana apar niste casute asa si se face displayul ciudat nu stiu ce are ma ajutati pls?

Răspuns Câştigător
| masterwof566 a răspuns:

Paiiiiiiiiiiiiiiii

1 răspuns:
| Neindemanatul explică:

Ma da proasta e intrebarea.Nu mergea cs source pe last xp intru pe el apar scrisule in germana (origine joc Germania) si dupa aia apar niste casute displayul se face negru si imi ieste eu am luat jocul de acolo 20 euro dar acum il Vand! flavius_forest2012 pentru cumparare.