| Ioanantonia a întrebat:

Ce naiba pot sa fac sa ma joc sims 2, sau 3 online...sau macar sa downloadez.
p. s.-si dc il downloadez si imi cere codul...sa mi`l ziceti si miebig grinfunda

2 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Uite o prietena a descarcat de pe net sims 2 si din cauza asta i s-a stricat calculatorul.Nu te mai complica cu descarcatul strange niste bani si cumpara-l pe cel original.Si dacan tot vrei sa il piratezi mai bine cheama un expert in asta sau copiaza-l de la o persoana de pe cel original.

| AlexX a răspuns:

Pai ceea ce vrei tu sa faci se numeste piraterie. Cumpara jocul original si o sa-ti mearga.