| Pitiiics a întrebat:

Ce net framework trebuie pentru metin2 mage?puppy dog eyes.

4 răspunsuri:
| alexandruandy a răspuns:

Net framework 4.0 http://msdn.microsoft.com/en-us/netframework/aa569263.aspx
si eu joc mage nume FuMezK3nt

| AlExX555 a răspuns (pentru alexandruandy):

Salut! alexandruandrey! cand dau sa ma conectez la metin2 magic mi se conecteaza dupa dau start caracter si dupa ce se incarca bara aia imi iese din metin! te rog frumos poti sa imi zici ce pot sa fac FUNDAaAA!

| AlExX555 a răspuns (pentru alexandruandy):

Mie imi iese din metin2 magic fara sa fac nimic nici 10sec nu apus sa joc?
dau funda

| AlExX555 a răspuns (pentru alexandruandy):

Eu nici 10secunde nu ma joc si imi iese din el oare dc? dau funda!