| Superior a întrebat:

Ce parere aveti de povestea serii Crysis? Cel mai bun Shooter existent in opinia mea, urmat de Deus Ex Mankind Divided si Battlefield 1.

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

E buna povestea dar la al 3lea joc nu m-a lasat impresionat.totusi incearca jocurile astea daca mai vrei cu poveste buna
Metro 2033
Wolfenstein the new order
Bioshock si Bioshock Infinite
Bulletstorm
Far Cry 2 si la final seria halo..in special primele 3 jocuri din serie au fost super.incearcale toate astea. au o poveste destul de buna toate. funda?