| TheMask a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul Crysis 2? Sau Dead Space?

11 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dead Space este genial. Le-am terminat pe ambele sunt geniale și destul de captivante.

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns (pentru TheMask):

L-am jucat, l-am terminat, e interesant cu deciziile pe care le iei, mi-ar fi plăcut să fie mai lung.

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns (pentru TheMask):

Nu știu dar treaba cu fetița mi s-a părut umplutură mare... în rest povestea a fost ok chiar dacă s-a învârtit în jurul ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns (pentru TheMask):

Am văzut că a apărut un joc
Cognition Episode 1 The Hangman e tot un fel de point & click ai jucat? eu n-am avut ocazia încă.

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns (pentru TheMask):

E să te uiți pe net.
http://www.youtube.com/watch?v=EUnCA8phvhA

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns (pentru TheMask):

Fear ai jucat?