| Yo22 a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul metin2? Cum vi se pare? merita jucat

Primul raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| MeMyself a răspuns:

Metin e un joc super!
Am auzit de curand de el.si deja il am in calculatortongue.
Marfa joctongue
big grin

6 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Pai metin2 normal este mai greu, si privatele sunt mai usoare si mai distractive depinde cum vrei, eu zic sa il joci, dar o sa te plictisesti pana la urma de el.

| jutify a răspuns:

Jocul metin2 e destul de tare si imi face o adevarata placere sa il joc. Sa stii ca merita jucat. Partea frumoasa e ca daca te plictisesti de Metin2ro poti juca pe servere private unde cresti foarte repede si ai iteme gata plusate. pss poate crea dependenta big grin

| ionuTT1997_6974 a răspuns:

1.este metin2.ro e bunicel el dar mai greu.
2.este si metin2fun eu un pic mai usor.
3.pe aman doua le joc pe ro am 24 si pe fun am 70.

| AAStar a răspuns:

Metin2 este cel mai nasol joc din cate am vazut.Monstrii de la level 1 seamana cu cei de la level 80, fierarul a dat spaga ca sa ajunga fierar(nu stie nimic).Mai bine incerci sa joci WoW Freakz, este un server privat de World of Warcraft si acolo este mult mai interesant.P.S:Metin2 e cel mai simplu joc, poti invata si o maimuta sa joace Metin, dar nu poti invata o maimuta sa joace WoW.

| Antaury97 a răspuns:

O sa te plictisesti repede de el... m-am apucat prin vara si dupa o luna m-am lasat de el, nu merita

| dragoshxtreme a răspuns:

Merita sa vezi cum este...dar daca iti esueaza ceva de valoare la fierar iti piere tot cheful