| ziggs a întrebat:

Ce parere aveti va deveni vreodata world of warcraft gratis si niste jocuri asemanatoare daca puteti sa imi dati? FUNDA la raspunsul cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Rky98 a răspuns:

Toate versiunile sunt free mai putin mistis of pandaria... jocuri asemanatoare runes of magic, 4story, dekaron

| ziggs explică (pentru Rky98):

Adica sa zicem daca ma duc si imi cumpar world of warcraft din magazin nu platesc bani lunar fiindca asa credeam?

4 răspunsuri:
| RazvanStefan a răspuns:

Wow nu cred ca va fi niciodata f2p fiind de la blizzard care nu au scos nimic gratis exceptant un starter edition pe wow si sc2. Poti juca wow pe sv privat. Si daca il iei din magazin ai o luna sau doua gratis si apoi platesti happy

| ziggs explică (pentru RazvanStefan):

Da e cam aiurea multumesc ca m-ati ajutat happy

| Rky98 a răspuns (pentru ziggs):

Nu ma refeream ca sa il downloadezi de pe net nu cumparat din magazine...