| MarinelTimidul a întrebat:

Ce pc de gaming imi recomandati care sa nu depaseaza 1000 euro? doresc sa ruleze Battlefield 3 pe ultra, cu pc-ul meu actual nu merge decat pe high cu AA 8x si fara Vsync sad

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Asta e o gluma, nu? Daca nu, e trist de-a dreptul. Hai, pune-ti imaginatia la incercare si zi-ne ce PC (visezi ca) ai!

| MarinelTimidul explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu conteaza ce pc am, te-am intrebat daca stii un pc care sa nu depaseasca 46 milioane lei vechi si sa mearga Battlefield 3 pe ultra settings cu cel putin 40 fps
sistemul meu actual este Serioux Extreme V9 imi merge BF3 pe high fara Vsync si AA setat la 8x, am in jur de 35 fps

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru MarinelTimidul):

Ai zis "cu pc-ul meu actual nu merge decat pe high cu AA 8x si fara Vsync sad," deci conteaza. Schimba-ti placa video la cel actual, eventual pune si o placa de baza care sa iti permita un overclock decent. Ce mi-e very high, ce mi-e ultra, oricum il termini in citeva ore. Eu l-am jucat pe VH cu i3 2120 si HD 4770...
P.S. Ce treaba are VSync?

| MarinelTimidul explică (pentru GabiDumitrescu):

Vsync ajuta la grafica mai bunahappy