| Never4ever a întrebat:

Ce pot face pe calculator? dati-mi idei. Cea mai buna idee are funda de la mine. S-au spune-ti-mi jocuri sitteuri ca hi5 TPU facebook picnik. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Nervu a răspuns:

Hey, o sa-ti dau o lista cu lucruri care le poti face pe calculator in timpul liber:

-Poti asculta muzica.
-Poti sa te joci tot felul de jocuri online sau single.
-Poti sa te joci jocuri pe site-uri gen : www.miniclip.com
-Poti descarca filme si sa le vizionezi
-Poti socializa cu diferite persoane pe MSN / Yahoo / Facebook / hi5 etc...
-Poti sa te uiti la filmulete amuzante pe Youtube
-Poti sa iti faci un forum/blog/site gratuit
-Poti raspunde la intrebari pe TPU.
-Poti sa-ti descarci Adobe Photoshop CS3 si sa modifici poze, sa faci creatii etc.
-Poti sa iti gasesti o comunitate online, un forum unde sunt diferiti oameni si o sa gasesti multe lucruri de facut o sa vezi gen : www.linkmania.ro / www.egaming.ro / www.b-zone.ro etc.
-Poti sa scrii versuri pentru o melodie ajutandu-te de alte versuri de pe net.
...Multe lucruri se pot face, doar imaginatie trebuie.

Daca crezi ca te-am ajutat sau ti-a fost de folos in vreun fel raspunsul meu, o funda este bine venita - Bafta.