| valush93 a întrebat:

Ce poti sa joci cu prietenii online? ...de preferat in browser dar accept toate variantelebig grin

3 răspunsuri:
| Speed2012 a răspuns:

Eu sincer joc NFS World si e foarte marfa decat ca nu e in browser.

| valush93 explică (pentru Speed2012):

Am jucat acum ceva vreme...dar am ajuns pe la nivelul 17-18 si m-am plictisit

| ZoZoL3 a răspuns:

Daca vrei sa jucai toti o data ati putea juca pe remi-online(acolo puteti juca remi poker table sah 3-5-8 sicam atat) sau ati mai putea juca conquiztador( jocurile aste le puteti juca toti o data)