| anonim_4396 a întrebat:

Ce program sa folosesc pe langa un antivirus ca winowsul sa mearga bine si sa nu am virusi pe el? Dau funda

Răspuns Câştigător
| glowingindark a răspuns:

Cauta pe google Ccleaner downloadwinking este foarte bun il am si eu.happy

4 răspunsuri:
| AlexStoica98 a răspuns:

Antivirus ica unul laughing

| underc0ver a răspuns:

Avast
Avg
Eset Nod 32

Astea sunt cele mai bunewinking

Funda?

| underc0ver a răspuns:

Si pentru a merge calculatorul mai bine iti sugerez sa :descarci CCleaner
Deschizi My Computer>dupa apesi click dreapta unde e alb>click pe properties>>click pe advanced>>dupa la performance faci click pe settings>>si bifezi adjust for best performance!
Si ca sa iti mearga netul mai bine iti sugerez sa descarci Google Chrome(daca nu il ai deja) fundita?

| Alecsandri a răspuns:

Mai astept raspunsuri si maine sau poimaine aleg raspunsul castigator.