| Robert_5400 a întrebat:

Ce programe imi trebuie la batman arkham city ca sa imi mearga ca inainte imi mergea si acum mi-am reinstalat windowsu si imi da o eroare plz
Funda

3 răspunsuri:
| Lysergide a răspuns:

Nu inteleg.La ce iti da eroare? Fi mai explicit.

| Robert_5400 explică:

Mai omule deci am avut batman arkham city si ma jucam da? mi-am reinstalat windowsu si acu imi da o eroare si atunci aveam multe programe si care sunt progr de baza ca sa poata sa mearga din nou jocul

| GaNsTaR a răspuns:

Trebuie sa instalezi directx10 il gasesti in montarea imaginii de la Batman Arkham City iti mai trebuie Net Framework si Microsoft Visual 2008, si placa video sa fie peste 512. Funda plz?