| andyy_3059 a întrebat:

Ce sa fac daca am completat toate scopurile la lady popular si nu pot sa trec nivelul.defat sa fiu mai explicita sunt la n ivelul 12 si am avut de completat iq sa ma despart de prieten sa iau mobila si mi s-au bifat dar am mai avut un scop si acela sa iau costumul kasandrei l-am luat si nu imi arata ca e bifat. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiii_9613 a răspuns:

Dai la lady popular,FAQ si Help(ajutor) dai la costume in joc, te uiti la costumul kassandrei bine, si vezi daca ai uitat sa cumperi ceva.

2 răspunsuri:
| mallynutza a răspuns:

Cred ca ai uitat vreun articol.sau ceva de nu il primeste.si eu joc.sunt lvl 11... zi-mi si mie cum te cheama pe lady popular.

| andyy_3059 explică:

Alinucka