| Madesz a întrebat:

Ce se intampla atunci cand Mordekaiser ii da ultimata lui Ornn? Stiam ca se intampla ceva, dar am uitat.

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ce poate sa se intample? Ceva diferit daca i-ar da-o altui campion?

M-ai facut curios. este un bug sau ce? laughing

| Superior a răspuns (pentru Nemessys):

Poate ca pasiva lui Orn se aplica si echipei lui Mordekasier laughing))

| Nemessys a răspuns (pentru Superior):

N-are cum. laughing
Sa ma pis pe pasiva lui. Am jucat vs teemo si a luat item-ul ala care ii da 120 Ability Power. ghici ce. l-a upgradat si ii oferea 175. vai de mortii mei cat damage imi dadea... -_-

Daca joci teemo, sa stii ca te urasc! :@

| Superior a răspuns (pentru Nemessys):

Neh. Joc jungla in principiu ca-s noob si feedez 1v1 pe lane :)))))
Xin,Jax,Kha'Zix,Yi, de astia joc.
Mai joc si mid, si iau Zed, Yasuo, Ahri.
Top doar Garen si Cho'Gath.
Si TEEMO adc XD
http://imgur.com/a/QbDnK