| Inedb a întrebat:

Ce se întamplă? De ce atunci când îmi schimb poza de profil pe Facebook, aceasta nu apare în noutăți. Adică, îmi apare că am schimbat poza la mine pe profil, iar de pe profilurile prietenilor dacă întra la mine pe profil pot vedea foto nouă de profil, dar nu le apare în noutăți. Și nu, nu este din cauza ca nu am setat sa imi apară în noutăți. Eu nu imi schimb poza de profil din aplicație, ci de pe Google. Dar chiar și când încerc sa o schimb din aplicație, bifând sa apară în noutăți, poza de profil nu apare in flux. În schimb, celelalte postări apar în flux. Ce este de făcut? De 2, 3 zile este așa.

1 răspuns:
| paletedestele23 a răspuns:

Pobabil este o eroare la Facebook. la câte actualizări se fac zilnic, nu mă mir că nu mai funcționează corect