| NuVreauLaȘcoalaMăăGirlXD a întrebat:

Ce server este cel mai populat cu multi playeri de pe metin2.ro pe el va rog frumos ad fynarualyna@yahoo.ro * Scuzati categoria este cea mai populata * big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste si sex nu este legata de metin2.

| NuVreauLaȘcoalaMăăGirlXD explică:

Am zis scuze de categorie happy In fine daca nu stii de ce mai vorbesti. Cei mai multi se uita pe aicihee hee Am pus-o aici sa primesc raspuns repede laughing

| Life4Fun a răspuns:

Metin2RO laughing Are cei mai multi playeri.

| NuVreauLaȘcoalaMăăGirlXD explică:

Daca tot dai din gura poti produce ceva bun pentru toata lumeawinking Nu să comentezi aiurea happy

| NuVreauLaȘcoalaMăăGirlXD explică:

M-am apucat de volans tongue PA big grin