| NyanPenk a întrebat:

Ce setari trebuie sa fac astfel incat sa nu-mi mai arate fosta costumatie la spy? (Team Fortess)

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Vrei sa spui ca ai schimbat caracterul si dupa nu ti-au aparut palariile? Daca da, atunci relogheaza-te pe server.

| NyanPenk explică (pentru S8N):

Nu nu cand sunt spy am niste chesti un gibus roz un fular roz niste ochelari roz si pe personajul de jos ( stanga jos) nu mi le arata si as vrea atunci cand ma deghizez sa nu-mi mai arate cum aratam inainte deoarece ma incurca si nu mai stiu din ce echipa sunt