| Alextpuro a întrebat:

Ce severe private metin2 100% sunt scrieti linkul de download si de inregistrare dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FKYT2 e in chineza dar iti da cal militar si king il iei de la una care seamana cu aia de diverse ^^^^^^^^^^^^dar iti recomand GodMt2 reloaded

11 răspunsuri:
| rotarescu a răspuns:

Download metin2_RO

| LuLuu a răspuns:

Www.godmt2-reloaded.com

Pe asta joc eu... Din pacate nu este in limba romana si este in germana dar imi place ca nu da misiuni :)... Sper sa-ti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 GX!
Cel mai tare!
(scrii pe google metin 2 gx )winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare joc! vil recomand si voua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SkyMetin2 e bunicel
e geu de gasit siteul pentru info radu_toto ratele is toate 1100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blacknight metin2

| Jukutzel a răspuns:

Skymt2 e slab blackninght mt2 nu mere de fiecare data si va recomand explozive mt2 e in romana si este event aproape in fiecare zi http://metin.explossivegaming.com/

| IonVrajalaMT2 a răspuns:

Www.pathofmetin2.eu
Se deschide azi deci e bine sa fi printer primi, dupa ce se populeaza esti tare pe el...
Si daca vrei dai un pm la prieteni sa il populam mai repede:)
Este PVM-PVP mai multe detail pe el.
Va astept!

| Gabriel19951 a răspuns:

Metin 2 BlackStars happy! Rate 500% 24/24
Server nou!