| Adryan657 a întrebat:

Ce shotere mai stiti in afara de counter strike source si 1, 6 sau call of duty?

Răspuns Câştigător
| YunaFFX a răspuns:

Prey, Timeshift, CHROME SpecForce, Crysis, FEAR Extraction Point, Ghost Recon Advanced Warfighter 2, Call of Juarez, Tom Clancy's Rainbow Six :Vegas 2, Brothers in Arms: Hell's Highway, Day of Defeat, Far Cry, Frontlines: Fuel of War, Battlefield 2142 Deluxe Edition

1 răspuns:
| RăzvanEZP a răspuns:

Star wars battlefront, star wars battlefield, area 51, crossfire, deltaforce, far cry, crysys, medal of honour, s4 league, wolfenstein. funda?