| TheWhiteDemons a întrebat:

Ce s-o intamplat cu metin2 ro? Am intrat azi, dupa cativa ani pe el si greu m-am mai prins cum sa ma loghez cu un cont vechi, bun, a mers si stiu ca pe cont aveam ceva, dar acum pe toate caracterele nu e nimic, e gol tot, de ce? Am mai avut un cont si am intrat si pe ala si tot gol e, cum si de ce? Ae mai poate rezolva ceva? Tin sa precizez ca e cont vechi de dinainte sa fie metin2ro cu gameforce dar am mai intrat pe el si dupa, in cele din urma m-am logat dupa vreo 3, 4 ani si o ramas golsadeu care credeam ca nu ma pot loga cu el, dar cand colo e si gol si cand a trebuit sa aleg caracterul in meniu imi aparea cu ce aveam inainte pe el, adica gen cand il selectez imi aparea ca are pe el armura, dar cand intru nimic sad

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Pai au fizionat serverele, iar itemele s-au mutat in depozitul itemshop. Cauta-le acolo.