| dariusneag4 a întrebat:

Ce stiti despre Oblivion?

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Unul din cele mai bune jocuri, a primit game of the year award. happy

| Dimitrix a răspuns:

Este un joc open world, aparut in anul 2006 creat de catre Bethesda Softworks creatorii seriei The Elder Scrolls, Fallout si jocului Dishonored. A primit premiul game of the year.
Povestea : Un imparat numit Tyber Septym a visat un erou in noaptea de dinainte sa moara. Tu esti acel erou. La inceput esti la inchisoare pentru cine stie ce pisici ai facut, vine imparatul si te elibereaza supa el moare si te pune sa ii cauti fiul si sa recuperezi amuleta regilor si sa il infrangi pe Lord Deagon the Deadra Prince Of Destruction.

Cerinte de sistem :
Minimum System Requirements:

Cerinte minime de sistem:

OS: Windows XP

Processor: Pentium 4 @ 2 GHz or Equivalent

Video Card: 128 MB

Hard Disk Space: 4.7 GB Free

Memory (RAM): 512 MB

DirectX: 9.0c

Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications:

Cerinte de sistem recomandate:

OS: Windows XP

Processor: Pentium 4 @ 3 GHz or Equivalent

Video Card: 256 MB

Hard Disk Space: 4.7 GB Free

Memory (RAM): 1 GB

DirectX: 9.0c

Sound Card: DirectX Compatible

Dealungul jocului ai dreptl sa nu faci Storylineul deoarece exista mii de questurisecundare si dungeonuri unde poti gasi npcs puternici si alte arme.