| TudorGamer a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa nu mai am lagg pe Prototype2?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa zici tatal nostru in podu vostru de 12 ori si sa faci 33 de matanii. Acuma tu esti serios sau glumesti? De unde naiba vrei sa ghicim noi ce calculator ai si pe ce rezolutie joci ca sa putem da un sfat cit de cit pertinent?

| KobraXS a răspuns:

Pai se poate sa-ti faca lag de la GB RAM, poate ai prea multi ocupati de prea multe procese care ruleaza in timp ce tu te joci.

| Wehrmacht a răspuns:

Depinde de problema...
Poate ai nevoie de un procesor mai bun, o placa video mai buna sau mai mult RAM.