| Catalin2495 a întrebat:

Ce trebuie sa fac dupa ce termin de batut Blacklist-ul la NFS MostWanted? Imi arata ca am 81% din cariera iar mai departe sa ajung la 100% nu stiu ce trebuie sa fac straight face Curse sau provocari nu mai am... Putin ajutor va rog?

3 răspunsuri:
| FuN4FuN a răspuns:

1. NFS poate fi de vina rolling eyes depinde de care e stii ca sunt jocuri facute de alte tari spre ex: RUS, USA, ROM, etc jocu original e USA poate e facut ENG sau idk nu stiu dar uitate daca ai toate masinile deblocate apoi uitate la tuning-uri daca sunt deblocate toate si apoi uitate la blacklist daca ai facut toate cursele adica nu spre ex 5/5 fale pe toate! si app.winking bft. PS: NU EXISTA ALT MOTIV

| Catalin2495 explică (pentru FuN4FuN):

Prima data am zis ok, lasa, am inceput o alta cariera. Am facut 10-15 curse, am batut primii 2 din Blacklist iar apoi am salvat si am iesit.mai tarziu cand am intrat in joc imi arata direct DEFEATED la al 3-lea membru straight face Cand eu nici macar nu am facut vreo cursa la el thinking Am sters si am facut alta cariera, dupa 2-3 curse la primul (inainte sa-l inving) am iesit putin din joc iar cand am intrat imi aparea din nou DEFEATED....habar nu amc e se intampla cu jocul dar inainte mergea normal, nu facea figuri straight face

| DjAlexP a răspuns:

Du-te la fiecare rival si dai la curse si fale pe toate la toti 15 big grin