| spadasio a întrebat:

Ce trebuie sa fac la Smack Down vs Raw 2011 la RTWM cu Chris Jeryco in saptamana 8?

Răspuns Câştigător
| CoKu a răspuns:

Buna! Am si eu jocul si am reusit. Trebuie sa o cauti pe maryse pe holul intre doctor si manager. Vorbesti cu ea si iti va spune ca Hornswoggle o enerveaza.Meri dupa aia la doctor si meri la Hornswoggle dupa masa pacientilor si vb cu el apoi meri inapoi la Maryse vb cu ea si dupa ce te duci sa te lupti vei avea un meci Maryse vs Beth Phoenix Daca reusesti pls funda