| Roscataaa a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a face credite pe barn buddy?batting eyelashes! Funditahappy

Răspuns Câştigător
| AnonimuszWss a răspuns:

Ori bagi bani adevarati (lei sau euro) pe hi5 apoi de acolo in barn buddy, ori cultivi plante si/sau flori pana cand faci cupa si vei primi experienta si credite. Funda?

1 răspuns:
| scx a răspuns:

Creditele se pot cumpara cu bani adevarati de pe tel. sau trebuie sa faci cupa la flori, plante, animale...vei primi credite in functie de planta...big grin