| vicentiualexandru a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa castig la farmerama multi bani sau mamudele, FUNDA

Răspuns Câştigător
| hanzelik a răspuns:

Mamudele nu poti face decat daca ai pomul de mamudele,poti face de la misiuni din oras sau daca bagi bani in cont, gologani poti face din oras de la roata norocului, de la coperativa din oras, daca vinzi produse la piata, daca schimbi in oras mamudelele in gologani, daca vinzi comenzile din pajistea principala si daca vinzi comenzile de la bahamarama, daca ai acces. fundita? si altadata te mai ajut cu placere

1 răspuns:
| SmoKeM a răspuns:

Fa Misiuni, Du-te La Roata, Astea sa faci bani dar mamudele nu poti decat la roata sper ca am fost de ajutor funda?