| mariusmariusbossboss a întrebat:

Ce trebuie sa mai upgradez la pc pentru a merge fifa12 eu am 512 ram placa video 256 funda

Răspuns Câştigător
| alexandru11111 a răspuns:

Cerinte de sistem recomandate pentru Fifa 12 PC (system requirements)
Sistem de operare: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Intel core 2 Duo sau echivalentul de la AMD. (@ 2, 4 GHZ)
Memorie: 2 GB RAM
Placa video: cu suport pentru DirectX 9.0 sau mai mare, Shader Model 3.0 sau mai mare si cu minim 256 MB RAM (minim Ati Radeon 2900 sau GeForce 8800), deci ca sa mearga bine ar trebui sa ai cam 3 gb ram hddr3 si o placa video de 512 mb