| Y2k a întrebat:

Ce ziceti placa asta video GAINWARD GTS450, 1024MB GDDR5, Core Clk: 783 1804(DDR3608), 192 Cores, PCI-E, PhysX, FAN, DVI-I, HDMI, VGA merge pe placa de baza g31tm-p21. va rog help me ce-l mai bun raspuns fundabig grin. mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos, dar daca ai bani de un Gainward, atunci ai bani si de un GIGABYTE, nu GTS, ci GTX. Crede-ma, e mai bun. Dar si placa pe care ai ales-o tu e "frumoasa". Dar daca vrei sa si economisesti bani, ia-ti un GIGABYTE GTX 285. E o generatie mai veche, dar isi face banii. Eu am un GIGABYTE 9600 GT, si merge si Portal 2!

1 răspuns:
| Y2k explică:

Da ma dar intrebarea mea era oare merge placa asta video pe placa de baza g31tm-p21?