| CrushBoy89 a întrebat:

Ceao baieti si fetehappy Am si eu o intrebare.Ce sa fac vara asta asa mai special ca in celelalte?happy Sa ascult muzica? Sa joc jocuri video?laughing
Ce-mi recomandati domnilor doctori?tongue
Chiar nu stiu la ce categorie intra intrebarea.

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Pai sunt o goraza de lucruri pe crae le poti face:
-Practici sporturi
-Mergi la mare
-mergi la munte
-Mergi la pizza cu prietenii
-Dai o petrecere
-Te relaxezi
-Mergi in parc
-Vizitezi locuri noi
-Te uiti la TV
-STai la calculator
-Iti faci hobyurile pe care le ai
-Iti creezi noi hobyuri
-Vorbesti cu prietenii
-Iti faci noi prieteni
-Citesti o revista
-Iti mai scrii in caietul de vacanta(daca ai)
-Pescuiesti!
Iar daca vrei sa faci ceva diferit fa ceea ce nu ai facut vacanta trecuta!

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Sau uite aici:
amdoar18ani.ro/20-de-lucruri-pe-care-sa-le-faci-pentru-a-nu-te-plicti...

| Anonima264 a răspuns:

20 de lucruri pe care să le faci pentru a nu te plictisi în vacanţă | Am...
Incearca linkulasta poate merge!

| gamestoper1998 a răspuns:

In wow mergi la piscina/strand in stranglethorn vale acolo la locul ala cu naga laughing la tabara mergi tot in stranglethorn vale in grom gol iar in expeditii mergi la un zul gurub sau balck temple laughing

| Suckarul a răspuns:

Mai putina muzica mai multe jocuri big grin

| Ad3ianCR7 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la mare sau la munte.In cealalta lume te sfatuiesc sa joci World of Warcraft pentru ca timpul treci mai frumos cand joci wow decat celelalte jocuri. Poti merge la piscina, la strand, in tabara. Poti merge in expeditii cu prietenii sau poti poti pierde timpul ascultand muzicalaughing