| H3li0S a întrebat:

Cei care ati jucat world of warcraft imi puteti spune cum pot calari un animal? ce lvl imi trebuie? trebuie sa citesc vreo carte? de unde pot face rost de carte? trebuie sa am o rasa anume sa calaresc?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. orice rasa din joc poate calari animale. la level 20 te poti duce la riding trainer pentru ati lua skill-ul iar de obicei de langa iel poti cumpara mountul. Daca ai ales ca si clasa paladin sau warlock la level 20 du-te la antrenorul de clasa si vei primi aprentice riding skill si un mount gratis. Succes!