| xXTh3Vip3rXx a întrebat:

Cei care joaca Metin2.Ro as vrea sa imi fac un Sura BM primul master categoric spiritu flacari si al 3-lea protectia intunecata da nu ma pot decide deloc care master sa-l fac al 2 Lovitura Intunecata(timp racire 7sec) sau Sfera intunecata(timp racire 24sec). Mam gandit sa fa lovitura pentru ca dai d 3 ori pana se incarca sfera voi ce ziceti care dintre cele doua sa fac al 2M? Pls cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| Sk8Boy10 a răspuns:

Hai sa iti zic cate ceva despre sura bmwinking status: pe lvl primesti 3 puncte pentru status si mergi pe un raport 2 int si 1 vit dupa ce faci full int termini si viu si bagi in dex cat despre skilluri primul trebuie sa fie sfera intunecata apoi spiritul flacarii apoi lovitura intunecata ascultama pe mine ca am jucat o gramadawinking motiv: dai odata si ca lumea nu de multe ori si prostwinking